Polska

Trzoda chlewna

Odkrycie nowych substancji czynnych oraz przejęcie wielu znanych marek produktów, uczyniło z naszej firmy jedną z najnowocześniejszych i najlepszych firm w przemyśle weterynaryjno-farmaceutycznym preparatów dla trzody chlewnej. Wysokie standardy jakości przyczyniają się do zdobywania przez firmę Zoetis znakomitej reputacji na wszystkich rynkach, na których jest ona obecna.

Wysoka pozycja na rynku zobowiązuje nas do ciągłego poszukiwania nowych leków i opracowywania innowacyjnych metod ochrony zdrowia trzody chlewnej. Chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami z klientami w kraju i na świecie.

Nowoczesne podejście do profilaktyki i leczenia trzody chlewnej, np. pełnej terapii jedną dawką oraz korzyści związanych z takim rozwiązaniem, staje się oczekiwanym przez klientów standardem. Mamy nadzieję, że promowane przez nas koncepcje i serwis, oraz prezentowane wyniki badań będą dla Państwa wsparciem i rozwiązaniem napotykanych problemów. Tym samym nasze innowacyjne produkty będą stałą pozycją wybieraną spośród dostępnej oferty rynkowej dla trzody chlewnej.

Największą wartością firmy nie są jej fabryki i środki, ale ludzie. Dlatego rozwijanie partnerstwa z lekarzami weterynarii i hodowcami to jedno z głównych zadań zespołu Działu Produktów dla Trzody Chlewnej zatrudnionego w Polsce.

CHOROBY TRZODY >>