Polska

O NAS

Zoetis jest globalną spółką działającą w dziedzinie ochrony zdrowia zwierząt. Naszą misją jest ciągłe doskonalenie produktów i usług dla lekarzy weterynarii oraz ich klientów (hodowców i właścicieli zwierząt). Dzięki 65-letniemu doświadczeniu Zoetis oferuje Państwu wysokiej jakości leki, szczepionki, wsparcie techniczne i usługi edukacyjne. Nasza firma nieustannie pracuje też nad tym, aby jeszcze lepiej rozumieć wyzwania, przed jakimi stają obecnie lekarze weterynarii, hodowcy oraz właściciele zwierząt. 

Nazwa spółki Zoetis pochodzi od greckiego przedrostka „zo”, występującego w słowach takich jak „zoo” czy „zoologia”, który oznacza „związany z życiem”. Znakomicie koresponduje ona z kierunkiem rozwoju firmy, gdyż naszą ambicją jest stać się niezastąpionym partnerem w codziennej pracy zarówno dla lekarzy weterynarii, jak i hodowców.

KIM JESTEŚMY

Zoetis to światowy lider w dziedzinie zdrowia zwierząt. Produkujemy i wprowadzamy do obrotu leki i szczepionki weterynaryjne, a także oferujemy produkty diagnostyczne, testy genetyczne, biourządzenia oraz usługi techniczne.

NASZA HISTORIA

Lekarze weterynarii i hodowcy od ponad 65 lat znają i ufają naszym markom oraz pracownikom naszej firmy, która przez lata prowadziła działalność pod nazwą Pfizer Animal Health.

NASZE WARTOŚCI

W Zoetis bazujemy na kulturze współpracy, w której każdy członek naszego zespołu ma poczucie współodpowiedzialności i czerpie satysfakcję z obserwowania i oceny tego, jak jego osiągnięcia wpływają na sukces naszej firmy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Nasze produkty wprowadzamy do obrotu w ponad 100 krajach, dzięki czemu lekarze weterynarii, hodowcy i właściciele zwierząt na całym świecie mogą korzystać z naszej oferty i wiedzy technicznej.

INNOWACJE

Opracowujemy nowe rozwiązania, aby lepiej przewidywać wystąpienie chorób, zapobiegać im i je leczyć, maksymalizując tym samym zdrową wydajność i produkcję.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Razem z lekarzami weterynarii i hodowcami prowadzimy badania nad chorobami przewlekłymi i nowymi schorzeniami, które mogą zagrażać hodowli.

BADANIA I ROZWÓJ

Podejmujemy kompleksowe wysiłki w zakresie badań i rozwoju: bierzemy udział w ponad 300 programach, co odzwierciedla naszą troskę o zdrowie zwierząt poprzez opracowywanie lepszych rozwiązań.

PRODUKCJA I DOSTAWY

Nasza sieć produkcji i dostaw — obejmująca ponad 24 zakłady produkcyjne na całym świecie — czerpie z wiedzy ekspertów w zakresie wytwarzania produktów biologicznych i farmaceutycznych.

ODPOWIEDZIALNE STOSOWANIE ANTYBIOTYKÓW

Stosowanie antybiotyków zgodnie z zasadą: "Możliwie jak najmniej - tyle, ile potrzeba", jest odpowiedzialnością spoczywającą w naszych i Twoich rękach.

JESTEŚMY CZŁONKIEM POLPROWET

Polskie Stowarzyszenie Producentów i Importerów Leków Weterynaryjnych „POLPROWET” reprezentuje importerów, producentów oraz wyłącznych dystrybutorów leków weterynaryjnych w Polsce.

Film

Broszura korporacyjna

BROSZURA KORPORACYJNA